lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014

SILVER PARTNEŘIWindmöller & Hölscher Prostějov k.s.

www.wuh-prostejov.cz

 

Již přes 145 let dokazuje Windmöller & Hölscher svoji inovační sílu. Dnes patří k vedoucím podnikům v oblasti výroby flexibilních obalů. Nadšení pro nové myšlenky byla příčinou toho, že naše společnost zůstala mladá, dynamická a flexibilní. Našim zákazníkům nabízíme široké spektrum strojů a systémů, které patří k nejlepším v oblasti extruze fólií, tisku a zpracování. Nejvyšší kvalita, inovační myšlenky, optimalizované koncepty a prvotřídní servis jsou pro nás přitom samozřejmé.Elektromontáže Mička

www.mickaem.cz

Elektromontáže Mička, působící na tuzemském i zahraničním trhu, která se orientuje na komplexní dodávku zařízení a služeb pro energetický průmysl. Kromě toho, že disponuje vlastní výrobní základnou, soustřeďuje specifické odbornosti pro poradenskou, projekční, obchodní i montážní činnost a je tak schopna nabídnout svým odběratelům ucelený produkt včetně kvalifikovaného před i poprodejního servisu.PENCO

www.penco.cz

Penco založil tým odborníků z oblasti potravinářské chemie a biochemie, vášnivých sportovců a zároveň kamarádů. Právě spojení lásky ke sportu a toho, že rozumíme procesům v těle, víme jak fungují svaly, buňky a co potřebují, jsme se v roce 1991 vydali na dráhu výrobců české sportovní výživy. Ještě před revolucí jsme pracovali v rámci VŠCHT na vývoji biologicky aktivních látek pro výživu. Své poznatky jsme přetavili v receptury a následně i výrobu produktů PENCO. Nejsme tak další brand proteinových tyčinek, ale výrobce komplexní sportovní výživy.

WHITEBEAR

www.whitebear.cz


Se značkou White Bear se můžete střetávat již od roku 1993, máme tedy více než 20 let zkušeností s výrobou sportovních dresů – hlavně hokejových – a hokejové výstroje. Naší hlavní prioritou je zakázková výroba sportovních dresů, ale i nadále se věnujeme výrobě hokejových nákrčníků, podvazků, šlí, návleků na kalhoty, štulpen a dalších výrobků pro lední hokej. Naší nabídku jsme postupem času rozšířili o další sporty, jako jsou fotbal, cyklistika, florbal,basketbal, volejbal a motokros.


Autobusy IRIS 

www.autobusy-iris.cz

 
 

Firma Autobusy IRIS vznikla v roce 2008 a zajišťuje zájezdovou dopravu. Naše dlouholeté zkušenosti jsou Vám zárukou na spokojené užívání našich služeb.


FASTERRR

www.fasterrr.cz


Jsme dopravní společnost, která se propojením technologií, lidského přístupu a spolehlivosti stará o Váš komfort.

Jdeme na to jinak. Krom paliv nás pohání inovace, digitální technologie a chuť zvyšovat Vaši efektivitu. 
 
Napjaté termíny? Neplánované přepravy? Nepředvídané události? Naložte vše na nás.
Soustřeďte se v klidu na to podstatné. S námi máte více času na ty opravdu důležité věci v životě.

AM vision

Máme dlouholeté zkušenosti s fotografováním a natáčením videí. Naší snahou je dělat práci originálně, kreativně!

AMICI

Český food delivery brand Amici Pizza & Burgers vznikl již v roce 2010. Spojujeme to nejlepší z rychlého občerstvení a klasické restaurace a posouváme jej na vyšší úroveň. Neděláme kompromisy, jedeme fast casual koncept.

Koutný Prostějov

Naše rodinná a tradiční firma Koutný již 26 let vyrábí pánskou módu a uniformy. Samozřejmostí je vysoká kvalita výrobků a použitých materiálů, flexibilita dodávek, včetně osobního přístupu a prodejního servisu.

Optika Wagner

Bezkonkurenčně nejlepší optika v Prostějově, kde zakoupíte vše od kontaktních čoček až po brýle!

PV recyklace

Výkup a zpracování kovového odpadu.

SPORTEX

Jsme ryze česká, rodinná firma a vyrábíme sportovní dresy od roku 1995.

Cheops

Reklamní agentura Cheops působí na trhu už od roku 1991. Za toto období jsme si vypracovali pevné místo na trhu s reklamními službami. Nabízíme Vám individuální přístup, vysokou časovou flexibilitu, použití moderní a kvalitní technologie tisku, profesionální tým a hlavně širokou nabídku služeb. Kromě tiskovin se zabýváme i webovými stránkami a e-shopy, pronájmem reklamních ploch, profesionálním fotografováním a mnoha dalšími službami.Nezapomínejte na to, že nestačí mít jen kvalitní firmu, výrobky či služby. Musíte být zároveň vidět a to s naší reklamní agenturou budete.

Remerx

Jsme česká značka a rodinná firma. Po celou dobu je naším cílem vyrábět špičkové ráfky, komponenty na zapletená kola a i samotná zapletená kola. Zpracováváme výhradně evropské certifikované materiály té nejvyšší kvality.


Aktuality

17.4.2023

Aukce dresů končí ve ČTVRTEK!

Chceš také hraný dres svého oblíbeného hráče z minulé sezóny? Tak neváhej a zapoj se DO AUKCE!

27.3.2023

Vstupenky k zakoupení od 16.00

Na dnešní 6. semifinálový zápas se otevřou pokladny zimního stadionu od 16:00. Prosíme všechny, aby přišli s dostatečným časovým předstihem!

22.3.2023

Informace k semifinále!

Prosíme všechny fanoušky, aby dorazili na oba zápasy s dostatečným časovým předstihem. Děkujeme a těšíme se na parádní atmosféru!

21.3.2023

Předprodej startuje dnes!

Vstupenky na semifinále se Vsetínem si můžete zakoupit již dnes na pokladnách zimního stadionu od 15 do 18 hodin!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

30 asistencí

Body

No foto

Zápasy

Matouš

Venkrbec

52 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost