lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014

GOLD PARTNEŘI

Olpran spol. s r. o.

Výrobce horských a jiných jízdních kol. Společnost Olpran s r. o. se zabývá prodejem a výrobou jízdních kol od roku 1993. Olpran dále nabízí veškeré cyklistické příslušenství a potravinové doplňky.

Nextbike

Nextbike Czech Republic založili v roce 2018 Lukáš Luňák a Tomáš Karpov, nejlepší kamarádi a letití hokejoví spoluhráči. Lukáš vyrůstal v rodině výrobců kol, a proto měl k cyklistice odmalička blízko. V době, kdy finišoval sportovní kariéru a začal se vracet ke svým kořenům v rodinné firmě, ho zaujal německý odběratel kol vyráběných v Hořicích v Podkrkonoší.ADR System spol. s r.o.

Hlavním těžištěm práce firmy ADR System je distribuce náprav pro těžké stavební, silniční a zemědělské vleky a stroje, včetně zabezpečení náhradních dílů. ADR Group je skupinou firem, která působí na světovém trhu více jak 50 let v oblasti transportních – přepravních systémů. Filozofií firmy je být vždy ve špičce technického vývoje a nabídnout kvalitu za solidní cenu.FCC

FCC – poskytovatel služeb odpadového hospodářství ve střední a jihovýchodní Evropě. Firma FCC (dříve A.S.A.) je jednou z nejvýznamnějších evropských firem, zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb.

V České republice působí od roku 1992. V současné době tvoří skupinu FCC v ČR 20 samostatných ekonomických subjektů. FCC v ČR je prostřednictvím společnosti .A.S.A. International Environmental Services GmbH součástí nadnárodní skupiny FCC Group, jejímž lídrem je španělská společnost FOMENTO DE CONSTRUCCIONES Y CONTRATAS, S.A. (FCC). 


Pivovar Litovel

 

Litovelský pivovar je živou historií pivovarnictví a držitel ocenění PIVO ROKU 2018. I když prošel modernizací, dvě stě litovelských pivovarníků si zakládá na tom, že vyrábí klasicky vařené české pivo stejně jako vlastenci, kteří před více než sto dvaceti lety pivovar zakládali. Dnes je Pivovar Litovel součástí pivovarnické skupiny PMS spolu s přerovským Zubrem a hanušovickou Holbou.
Střída Sport

Naše obchodní činnost je zaměřena na kompletní servis hokejové výzbroje a výstroje.a to jak pro profesionály, amatéry, děti i rozhodčí. O tom, že jsou naše služby kvalitní, se přesvědčila řada známých hokejových hráčů extraligových družstev, včetně České hokejové reprezentace.Střída je hlavním distributorem značky CCM.


Casper trade

Firma Casper s.r.o. působí na trhu více jak 10 let jako velkoobchodní dodavatel předních výrobců značkového textilu, doplňků a obuvi známých značek jako jsou Adidas, Nike, Reebok, Puma, Salomon, Fila, Kappa, Umbro, The North Face, Pierre Cardin, Sergio Tacchini a mnohé další za velmi nízké velkoobchodní ceny.


PS PLASTY.CZ

Výrobně obchodní společnost, která od roku 2006 nabízí širokou škálu nejen plastových obalů. Významné postavení na trhu firma vybudovala především díky kvalitní výrobě obalů na míru s nejmodernější technologií jako je sleeve, IML a offsetový osmibarevný tisk. Profesionální přístup k zákazníkům společnost PS PLASTY CZ poskytuje také online, a to prostřednictvím e-shopu obaly2go.cz, kde nabízí produkty potřebné do každé restaurace, kavárny apod. Díky snadnému nakupování online je e-shop dostupný i pro domácnosti.


Cafe+co delikomat

Na trhu nápojových a prodejních automatů patříme k nejsilnějším společnostem svého druhu a v současné době pracuje na všech pobočkách DELIKOMATU 600 zaměstnanců. Na českém trhu jsme do provozu doposud uvedli více než 15.000 kusů nápojových a svačinových automatů.


Tipsport

Tipsport a. s. je největším provozovatelem kurzových sázek na sportovní události v Česku. 

Firma byla založena v roce 1991 v Berouně skupinou deseti osob, v jejímž čele stál Vratislav Randa. První pobočka byla založena v květnu 1991. O tři roky měla firma již přes 50 poboček, v roce 2003 již 780 poboček a nyní má firma podle údajů na svých oficiálních stránkách celkem 1000 poboček po celé ČR. 


Restaurace Na Kovárně

Naši restauraci najdete na ulici Foerstrova 1 v Prostějově. Stylová restaurace a pizzerie s rozvozem jídel, zahrádkou a denním menu za příznivé ceny. Přijďte ochutnat poctivou kuchyni, kde se stravují i naši hokejisté!
SIGMA GROUP a.s.


 
 

Akciová společnost SIGMA GROUP a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmou, která je nejvýznamnějším výrobcem čerpací techniky v České republice.V současnosti se společnost zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu středních, těžkých a unikátních čerpadel a čerpacích soustrojí pro průmyslové využití.Společnost SIGMA GROUP a.s. je držitelem certifikátu kvality podle EN ISO 9001, lídrem Svazu výrobců čerpadel České republiky a členem asociace evropských výrobců čerpací techniky EUROPUMP.SIGMA GROUP a.s. je také generálním partnerem předního týmu fotbalové Gamrinus ligy - SIGMY Olomouc. Od sezóny 2013/2014 se také začne podílet na chodu prostějovského hokeje.


Vodovody a kanalizace Prostějov


 

 

Významný sponzor prostějovského hokeje! Sídlo naleznete na adrese Krapkova 1635/26, Prostějov.

ACTIVA spol s.r.o.

 
 

ACTIVA spol. s r.o. působí jako dodavatel kancelářských potřeb od roku 1992. Během své mnohaleté existence si na trhu vybudovala významné postavení a získala řadu významných a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby.


Roger

 
 

Od roku 2013 spojuje investory se společnostmi, které trápí dlouhé splatnosti faktur. Posláním Rogera je, aby si podnikatelé nemuseli dělat starosti s dlouhými splatnostmi a mohli se soustředit na rozvoj svého podnikání. To je možné díky unikátní a Českou národní bankou licencované investiční platformě. Více než 1000 nezávislých investorů soutěží formou aukce o anonymizovaně vystavené faktury s dlouhou splatností.


DS Leasing

 
 

Akciová společnost D.S. Leasing patří od svého vzniku mezi významné a spolehlivé poskytovatele finančních služeb na českém trhu. V průběhu let si společnost vybudovala pověst pružného a stabilního finančního partnera, což dokládají i tisíce spokojených klientů.


MTC Activity

 
 

Společnost poskytující přepravní služby, servis nákladních vozidel, přepravy speciálních vozů, zajištění logistiky a skladovacích prostor.


Aktuality

17.4.2023

Aukce dresů končí ve ČTVRTEK!

Chceš také hraný dres svého oblíbeného hráče z minulé sezóny? Tak neváhej a zapoj se DO AUKCE!

27.3.2023

Vstupenky k zakoupení od 16.00

Na dnešní 6. semifinálový zápas se otevřou pokladny zimního stadionu od 16:00. Prosíme všechny, aby přišli s dostatečným časovým předstihem!

22.3.2023

Informace k semifinále!

Prosíme všechny fanoušky, aby dorazili na oba zápasy s dostatečným časovým předstihem. Děkujeme a těšíme se na parádní atmosféru!

21.3.2023

Předprodej startuje dnes!

Vstupenky na semifinále se Vsetínem si můžete zakoupit již dnes na pokladnách zimního stadionu od 15 do 18 hodin!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

30 asistencí

Body

No foto

Zápasy

Matouš

Venkrbec

52 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost