V utkání o vyřazovací boje Jestřábi padli

HC BřeclavLHK Jestřábi Prostějov

41.kolo, středa 18.2.2009

HC Břeclav - LHK Jestřábi Prostějov

3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 29. Barák (Pazdera), 36. Prachař (Nohel), 36. Mifek (Laga) - 46. Piluša (Janečka, Novák). Rozhodčí: Šiška - Velinský, Wesley. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 537. Střely na branku: 40:45. Průběh utkání: 3:0, 3:1.
HC Břeclav: Chvátal (Žurek) - Strýček, Pazdera, Popela, Strapko, Macháček, Laga, Novák, Koš – Vaněček, Barák, Čikl – Prachař, Karný, Nohel - Kuriál, Balát, Mífek – Kroupa
LHK Jestřábi Prostějov: Tuček (Matoušek) - Staněk, Kolibár, Falter, Plzák, Bauer, Jedlička - Hlouch, Janečka, Novák - Dostál, Skokan, Piluša - Rak, Sedlář, Učnik - Berčák, Cik
B ř e c l a v - V přímém souboji o 13. místo, které by Prostějovským hokejistům zaručovalo účast v předkole play-off druhé ligy, nedokázal tým Jestřábů přemoci Břeclav a připsat si tak cenné tři body. O výsledku utkání rozhodla druhá třetina, kterou domácí hokejisté jednoznačně získali v poměru 3:0. V závěrečné dvacetiminutovce pokazil Chvátalovi čisté konto Jiří Piluša. Ani to však nezměnilo nic na tom, že se prostějovský tým vrací domů bez bodu.